RODZAJE ZAJĘĆ

WOD – Workout Of the Day
to zestaw ćwiczeń przygotowany na dany dzień. Każdy trening rozpoczyna się od wspólnej rozgrzewki, następnie trenerzy omawiają techniczne aspekty ćwiczeń, tak, aby wykonać je w sposób prawidłowy i bezpieczny. Kolejny punkt treningu to praca nad techniką, po czym przystępujemy do workout’u. Zajęcia kończymy delikatnym rozciąganiem. Treningi programowane są z góry na cały miesiąc co oznacza, że rodzaj, kolejność, a nawet ilość nie są przypadkowe. A to wszystko po to, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Osoby początkujące powinny zacząć swoją przygodę od zajęć Beginners.

Beginners
to zajęcia dostosowane w 100% dla początkujących. Zestaw ćwiczeń jest zeskalowany tak, aby każdy mógł go wykonać bez względu na wiek, płeć oraz kondycję. Na zajęciach trenerzy przykładają bardzo dużą uwagę na naukę techniki oraz poprawność wykonywanych ćwiczeń.
Na te zajęcia zapraszamy wszystkie osoby, który do tej pory nie miały styczności z cross treningiem.

Mobility (rozciąganie)
to zajęcia stworzone do poprawy wyników sportowych oraz zapobiegania kontuzjom. Głównym celem zajęć jest poprawa ruchomości w stawach, gibkości i zwiększenia elastyczności mięśni. Używamy wałków do masażu, piłeczek oraz gum, a wszystko po to, aby przygotować nasze ciało zarówno do sportu jak i życia codziennego. Mobility to również nauka jak radzić sobie z bólem wynikającym z siedzącego trybu pracy.

WOD Weightlifting

zajęcia WOD Weightlifting  to nic innego jak nauka/doskonalenie dwuboju olimpijskiego (rwanie, podrzut), trening kończymy wod-em w którym wykorzystacie umiejętności zdobyte w pierwszej części.

WOD Gimnastyka
to trening gimnastyczny składający się w pierwszej części z nauki elementów gimnastycznych, zaś w drugiej z workout-u zawierającego elementy gimnastyczne.

PRO WOD
to trening dla osób zaawansowanych. Jest to trening dłuższy, zawierający elementy trudne technicznie, o dużej intensywności.

Trening personalny
to praca z trenerem sam na sam. Trening jest całkowicie dopasowany do celu, który chcesz osiągnąć. Trener dobiera indywidualnie ćwiczenia, tempo oraz czas zajęć. Nasza kadra to profesjonaliści, którzy sprawią, że efekty zobaczysz szybciej niż myślisz. Więcej informacji